Новини

Третьякова розповіла про свою тяжку долю і повідомила, що проти неї розпочали травлю

Голова комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова прокоментувала скандал з приводу власних висловлювань про “неякісних дітей”. Вона розповіла про своє важке життя до приходу в політику і звинуватила українців у булінгу.

Третьякова розповіла, що все життя багато працювала і самостійно підняла своїх чотирьох дітей без жодних виплат і допомоги від держави, – передає “РБК-Україна“.

“Я прийшла в політику в 57 років, маючи чотирьох, тепер уже дорослих дітей, яких “витягувала” в життя самостійно. Була годувальницею свого господарства все своє життя. Був час, коли страшно боялася змінити роботу, тому що для місячного пошуку іншої не було ніякого запасу в сім’ї. А вдома було троє-четверо дітей, яким треба було дати освіту, враження від світу, мови, інформацію. В політику пішла свідомо. Не за владою, а за змінами. Я була і є не маленьким платником податків, не брала лікарняних, працювала і працюю не менше 50-60 годин на тиждень, не отримувала виплат на дітей”, – написала Третьякова на своїй сторінці в Facebook.

Вона назвала скандал з приводу власних висловлювань про дітей організованим булінгом і повідомила, що нікуди не збирається йти.

Це пост глибокої вдячності та вибачення. Доброго дня усім! Ми на жаль не знайомі з кожним з вас особисто, але я…

Gepostet von Tretyakova Galina am Donnerstag, 25. Juni 2020

“Спасибі за слова підтримки, вони дуже важливі під час організованого булінгу. Багато хто розуміє, що відбувається насправді, чому все з’явилося тільки зараз, і що я мала на увазі в публічній зустрічі/лекції у Київській школі економіки. І що я буду мати на увазі в майбутніх лекціях, виступах, зустрічах. Тому я нікуди не збираюся йти під тиском зовні. Буду робити свою справу”, – заявила Третьякова.

Вона визнала, що невдало вибрала слова і послалася на те, що зробила помилку.

“Так, слова обрані невдало. Хто з нас не помиляється, тим більше в момент довгих публічних виступів? Досі намагаюся впоратися з прискореним серцебиттям перед подібними виступами. Про дискримінацію. Ми ще навчимося відрізняти дискримінації в наявних суспільних процесах від розмов. Ми ще навчимося боротися з тими, хто говорить про боротьбу з дискримінацією, але породжує її своїми діями”, – написала нардеп.

Leave a Comment