Новини

Буковеля більше немає: дика стихія знищила улюблений курорт українців. Відео

Елітний український курорт Буковель дуже сильно постраждав через проливні дощі в Карпатах.

Так, очевидці повідомляють, що курорт затоплений і зараз туди просто неможливо дістатися. Відзначається, що подібна ситуація сталася через те, що кілька місцевих річок вийшли з берегів, – передає Hyzer.

Дорога на популярний гірський курорт була зруйнована відразу в двох місцях. Місцева річка, яка вийшла з берегів, зруйнувала автодорогу Н-09 Мукачево-Рогатин. Перша аварійна ділянка знаходиться в селі Татарів, а друга в селі Микуличин.

Крім проблем з дорогою, туристи також говорять про те, що сам курорт неабияк підтопило. Відео негоди туристи почали викладати в мережу.

Також відомо, що неподалік від Микуличина повністю розмило міст і тепер проїзд по дорозі Яремче-Буковель просто неможливий.

На відеороликах, які люди публікують в мережі можна помітити, як частина курортних будиночків стоїть у воді. Повз них течуть справжні річки, які збігають центральними алеями Буковеля.

3 коментарі

  • БРЕХНЯ ЧИСТОЇ ВОДИ… ДО БУКОВЕЛЮ ДОРОГА РОЗЧИЩЕНА… МІСТ В ЦІЛОМУ НЕ ЗРУЙНОВАНО!!! “ЩО НЕ ДО ЧУВ , ТО ЗБРЕХАВ”

  • Які ще докази потрібні _ дивлячись на Буковель- іменно нагла безконтрольна вирубка лісів в Карпатах привела до великих руйнівних повенів . Такщо необхідно притягувати до відповідальності Суркісів ,ексміністрів ,експремєрів та діючих міністрів та примєрів А в даному випадку і Зеленського ( адже він сам заявив що він несе відповідальність за всіх персонально). І Карпати терміново необхідно засади саженцями . А громадянам відбудувати помешкання ,господарчі будівлі ( причому врахувати результати повені -будувати будинки на сваях висотою не менше чим 1.5 метра з обморуванням ,як і господарчі будівлі).

  • Заголовок, конечно, зачетный! эй вы, журналюги-мракобесы!!! Хорош пиздеть!!!!!!!!!!!!!!

Leave a Comment