Новини

“Зеленський пусте мiсце й непорозумiння”: Ігор Кондратюк зробив гучну заяву

Як стало відомо, Ігор Кондратюк – відомий шоумен – став новим гостем програми “Гончаренко рулить” і наробив у ній чимало гострих заяв.

Якщо коротко:

“Про Вакарчука. Вчинив чесно, бо на чорта вiн там треба.

Про Зеленського. Пiшовши в полiтику, вiн вистрибнув з 7-го поверху.

Вiн – непорозумiння, мiй середнiй син розумнiшi речi говорить. Що був, що не було. Його обрання – плювок в обличчя менi, як громадянину.
Про Росiю. Вмерла для мене, як країна. Так, друзi там є, але спiлкування поставили на паузу. Люди там є рiзнi, але в ПР вони теж були рiзнi. І що нам це дало?

Про Ткаченка. Я з ним категорично розходжусь, весь росiйський контент. Це контент людей, що пiдтримують вбивць. Вiд них тхне мертвячиною. Окупацiя iнформацiйного простору Медведчуком – це надзвичайно небезпечно. Коломойський мiг навiть не знати про продаж частини акцiй 1+1.

Про Крим i кримчан. Я не знаю жодного кримчанина, який хотiв би в Росiю. Мабуть, вони є, але що з того? Такi люди є й у Києвi.
І т. д…” – зазначив шоумен.

1 коментар

  • Так, Кондратюк, критикувати вміє, а чимось допомогти не хочете? Це єдиний президент, що хоче змін, на відміну від попередників. Друге питання, що не знає як змінити країну чи багато “помічників”, які ” ставлять палки в колеса..?”

Leave a Comment