Новини

За лікаря небайдужий просить підтримки у Зеленського

Як стало відомо, рівнянин зареєстрував Петицію на сайті президента України, щоб підтримати колишнього головного лікаря Рівненської обласної лікарні Івана Зиму.

Нагадаємо, 1 червня голова Рівненської облради Олександр Данильчук звільнив головного лікаря обласної клінічної лікарні Івана Зиму.  Адже там був спалах коронавірусу.
5 червня Володимир Ковальчук написав такий зміст петиції до Володимира Зеленського:

 

Шановний пане Президенте!

Звертаюся до Вас, як до гаранта Конституції України від імені жителів Рівненської області, які сподіваються на Вашу допомогу!

1 червня 2020 року голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук всупереч закону та здорову глузду достроково розірвав контракт та звільнив з займаної посади головного лікаря комунального підприємства «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради Івана Зиму, про що було підписано відповідне розпорядження.

Громада Рівненщини добре знає Івана Зиму, як фахового лікаря та професійного керівника. Він пройшов усі ланки медичної кар’єри, протягом тривалого часу очолював КНП «Рівненська обласна клінічна лікарня».

Натомість голова Рівненської обласної адміністрації Віталій Коваль та голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук провалили поставлені Вами завдання, щодо боротьби з короновірусом і тепер прагнуть зняти з себе відповідальність за це та «призначити» винними у ситуації, що склалася, керівників медичних установ, при цьому цілковито ігноруючи інтереси громади.

Прошу Вас вплинути на керівників Рівненщини та посприяти поверненню на законно займану посаду головного лікаря Івана Зиму. Жителі Рівненщини вірять Вам та сподіваються на Вашу допомогу!”йдеться у петиції.

До слова, петицію вже підтримало кілька десятків осіб, а потрібно 25 тисяч.

Збір підписів триватиме ще 90 днів.

 

Leave a Comment