Новини

Українці масово скуповують вживані авто

В Україні різко зріс попит на вживані машини. Як підрахували експерти асоціації “Укравтопром”, у травні-2020 в країні зареєстрували 30,6 тис. старих легкових автомобілів. Про це пише видання “Сьогодні”.

“Порівняно з травнем 2019 року реєстрації імпортованого легкового секонд-хенду зросли на 28% і перевищили реєстрації нових машин в 5,2 раза”, – зазначили експерти.

Найчастіше в Україні реєстрували старі авто з бензиновими двигунами, їх частка в загальному обсязі продажів склала 64%. Частка старих авто з дизельними двигунами склала 21%, авто з газово-балонним обладнанням – 10%, електромобілів і гібридів – 5%.

“Усього за п’ять місяців з початку року українську прописку отримали 110,2 тис. одиниць легкових авто, що були в експлуатації, проти 29,8 тис. одиниць нових”, – підрахували в Укравтопромі.

Найпопулярнішою маркою у травні став Volkswagen Passat. За місяць 1457 старих авто цієї марки було зареєстровано в Україні. На другому місці за популярністю у травні виявилася марка Nissan Rogue (1225), на третьому – Ford Focus (1202), на четвертому – Volkswagen Jetta (1132), на п’ятому – Renault Megane (1062).

Раніше також повідомлялося, що Україна під час карантину помітно скоротила виробництво авто. У квітні в країні було зібрано всього 59 автомобілів. Таким чином, порівняно з квітневим результатом минулого року український автопром знизив обороти ще на 58%.

Leave a Comment