Новини

Авто за 50 євро: Німеччина шокує цінами на вживані авто

Авто за 50 євро: Німеччина шокує цінами на вживані авто

Німеччина є однією з тих країн, де б/в авто коштують дуже дешево.

Наприклад, при бажанні можна навіть знайти авто за 50 євро. Звичайно, найчастіше стан таких легковиків залишає бажати кращого, але все ж таки йдеться про по-справжньому символічні гроші, якщо говорити про ціни на авто в цілому.

Чому так дешево? В основному через те, що такі авто часто старі і навіть при незначних несправностях їх дешевше продати, ніж ремонтувати і оновлювати сертифікат допуску для експлуатації на дорогах TUV (у Німеччині його наявність обов’язкова).

Щоб впевнитися в реальності таких авто варто зайти на популярний сайт mobile.de. При цьому важливо зауважити, незважаючи на ціну майже всі автомобілі продають у стані “на ходу”.

Ford Mondeo 1996 р.в. Візуально автомобіль виглядає більш менш – з видимих недоліків хіба що іржа на задніх колісних арках та тріщина на лобовому склі. Двигун, трансмісія і навіть кондиціонер – робочі. Пробіг – 279 000 км.

Ford Fiesta 2001 р.в. Навіть через 20 років і колосальну втрату вартості цей автомобіль все ще може похвалитися блиском кузова. А ще він відмінно працює, як запевняє власник.

Ford Fiesta 2002 р.в. Як і у вищезгаданого Форда, основна проблема цієї Фієсти – іржа на арках. Автомобіль знаходиться вже без руху як мінімум два роки, але двигун перебуває в робочому стані. Пробіг – близько 140 000 км.

Peugeot 306 1994 р.в. Ще один тридверний компактний хетч, але вже від французького Peugeot. В оголошенні зазначається, що автомобіль готовий до роботи, щоправда, у нього розрядився акумулятор. Пробіг – 157 000 км.

Volkswwagen Polo 1995 р.в. На фото автомобіль виглядає живим, однак продавець вказує що відсутній каталізатор. Зате диски – легкосплавні.

Також можна подивитися відеоогляд автомобіля за 50 євро, про який його новий власник розповів відразу ж після покупки.

Джерело: сайт OBOZREVATEL

Leave a Comment