Новини

Кравчук раптово висловився про приналежність Криму: “Це територія Росії”

Перший президент України Леонід Кравчук вразив заявою про анексований Крим.

Так, Кравчук несподівано заявив, що Крим є частиною Росії, і це незмінний факт. Він порадив забути про цих територіях, адже там діють закони Росії.

Про це він сказав в ефірі програми «PRIME:Скрипін» на телеканалі ATR.

кравчук

«Крим — це вже територія Росії сьогодні. Окупована (територія — прим. ред.), але Росії. Принаймні, там діють російські закони і російські норми життя, це ж факт», — сказав Кравчук.

Зовсім недавно він озвучував іншу думку, в якій заявляв про те, що Крим – це Україна. Крім того, Леонід Кравчук був сповнений оптимізму з приводу повернення Криму і Донбасу під контроль Києва.

За його словами, Донбас можна повернути пропагандою і прагненням до миру, а з Кримом потрібна інша тактика, але і вона приведе Україну до успіху. У Раді Федерації ці надії Кравчука назвали дивними.

 

3 коментарі

  • Це той хто здав росіянам Крим ще в 1991р. дозволивши розміщувати там їх війскову базу. Кому ще тоді не було зрозуміло, що це на завжди?
    Для президента(!) це зрада інтересів держави.
    А всіх громадян України, цей чорт ощастливив мілліардами купоно-карбованців по вартості папірця для туалету.
    Він сам публічно визнав свою корупцію – отримання хабаря у Швейцарії (хатинку…)
    Що від зрадника мож очікувати?…

  • Крим рішив залишитись частиною України. Росія зайняла Крим підступно та протиправно. Росія під каральним заходом (санкціов) доки не покине Крим. Совєтський союз покинув східну Німеччину. Всі ці дійсності (факти).

Leave a Comment