Новини

Стало відомо, як оберігають президента Зеленського від коронавірусу

офіс президента зеленський

До президента можуть зайти тільки глава ОП і кілька заступників. Ніхто інший, включаючи міністрів, до Зеленського більше потрапити не може.

В Офісі президента розглядали план дій на випадок, якщо Володимир Зеленський заразиться коронавірусом. Однак поки що він здоровий і щодня на роботі, а доступ до нього різко обмежили. Про це заступник голови Офісу президента України Кирило Тимошенко розповів в інтерв’ю Українській правді, яке було опубліковано у четвер, 9 квітня.

“Якийсь протокол розроблений. Але зрозуміло, що виконуючого обов’язки немає. Ну, може, там спікер Верховної Ради може якось виконувати обов’язки. Але президент завжди на зв’язку, тому, я думаю, що, якщо, не дай Бог, що – то робота буде відбуватися в телефонному режимі”, – сказав Тимошенко.

Він також повідомив, що зараз Зеленський щодня перебуває в ОПУ з ранку до вечора.

Тимошенко також розповів, що зараз на Банковій діють такі ж заходи безпеки, як і у всіх лікарнях: на всіх входах до Офісу президента проводять температурний скринінг, вхід тільки в масках, а в кожному кабінеті, у загальних зонах, як зона відпочинку, стоять дезінфектори для рук.

Саме керівництво та інші працівники ОП стали менше перетинатися, а наради частіше проводять в режимі відеоконференцій. Зокрема, щоденні селекторні наради, на які раніше всі збиралися фізично, тепер проходять онлайн.

А до президента заходять тільки глава ОП і кілька заступників, ніхто інший – наприклад, члени Кабміну – не приходить.

У цілому, за словами Тимошенка, на карантині режим роботи Зеленського не змінився, весь день розписаний, як і раніше.

Leave a Comment