Волинь Новини

У Луцьку розпочали дезінфекцію під’їздів

У Луцьку триста працівників ЖКГ дезінфікуючими засобами будуть обробляти перила у під’їздах, ліфтові кабіни та вхідні двері. Про це йдеться на сторінці Луцької міської ради.

Оперативно вирішується питання у Луцьку із транспортним забезпеченням доїзду лікарів до медичних закладів.

Під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, заступник директора з амбулаторно профілактичної роботи Луцької міської клінічної лікарні Віктор Пахарчук, у Луцьку немає жодного підтвердженого випадку захворюваності на корона вірус, а показники захворюваності на грип та ГРВІ з кожним днем знижуються.

“Дуже багато людей разом з дітьми гуляють вулицями міста та у центральному парку, без масок і рукавичок. Чомусь люди нехтують своїм здоров’ям, наражаючи на небезпеку інших. Ми виділяємо кошти на закупівлю дезінфікуючих засобів. Уже дві машини підприємства Луцькспецкомунтранс” уже переобладнано на обробку вулиць та тротуарів нашого міста. Крім того, місту зголосилися допомогти вісім служб таксі, машини яких будуть оброблятися денацифікаційними розчинами та матимуть спеціальну перепустку. Ми маємо консолідувати всі сили, бо тільки разом зможемо запобігти поширенню у місті коронавірусної інфекції COVID-19”, – сказав перший заступник міського голови Григорій Недопад.

 

Leave a Comment