Новини

“Укрзалізниця” припиняє міжнародні пасажирські перевезення

Міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що публічне акціонерне товариство “Укрзалізниця” припиняє міжнародні пасажирські залізничні перевезення з 17 березня (у ніч з 16 на 17) до завершення періоду карантину, спричиненого спалахом гострої респіраторної хвороби COVID-19, або до ухвалення відповідних постанов уряду. Про це глава МІУ написав у своєму Facebook.

Внутрішнє залізничне пасажирське сполучення наразі здійснюється у штатному режимі відповідно до графіку.

“Міжнародні залізничні вантажні перевезення, згідно рішення уряду, продовжуються. Укрзалізниця постійно вживає заходи з протидії занесенню і поширенню в Україні нового коронавірусу. Зокрема, здійснюється регулярне вологе прибирання та дезінфекція вокзальних приміщень, пасажирських вагонів на шляху прямування та в пунктах обороту”, – зазначив Криклій.

За його словами, щогодини проводиться додаткова дезінфекція у місцях найбільшої концентрації пасажирів. Також забезпечено виділення, обладнання і належний стан санітарних тупиків для проведення карантинних заходів на випадок епідемічних ускладнень у поїздах; проведені інструктажі членів поїзних бригад з питань виявлення та профілактики захворювань; на вокзалах облаштовуються приміщення для тимчасової ізоляції хворих з ознаками інфекції.

Leave a Comment