Важливо Волинь Новини

Перевірили чи готова волинська «інфекційна» до коронавірусу. ФОТО

Заступниця голови облдержадміністрації Світлана Мишковець відвідала КП «Волинська обласна інфекційна лікарня», аби перевірити стан готовності головного інфекційного закладу регіону, який разі необхідності використовуватимуть для прийому пацієнтів з підозрою на коронавірус.

Слід зауважити, в Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано. Однак, як нині найкращий захист – профілактика. Тож в області вживають усі профілактичних заходів, аби запобігти поширенню коронавірусу на територію України.

Так, в області визначено два медичних заклади, які готові до роботи у складних умовах на випадок боротьби з коронавірусом – це обласна інфекційна лікарня та перинатальний центр, куди зможуть звертатися вагітні.

Як розповів головний лікар обласної інфекційної лікарні Руслан Морочковський, у закладі наявна достатня кількість усіх необхідних індивідуальних засобів захисту, яких вистачить на перші дні боротьби з хворобою. Також в медзакладі підготовленні 4 спеціальні бокси та 10 ліжкомісць для ізоляції пацієнтів із підозрою на хворобу та тих, у кого наявність гострої респіраторної інфекції спричиненої коронавірусом буде підтверджена.

«У нас наявні ізольовані бокси для госпіталізації можливо інфікованих, з відповідною ізольованою вентиляційною системою. Окрім того, наявні засоби індивідуального захисту для персоналу. Також при інфекційній лікарні є відділення інтенсивної терапії, де є апарати штучної вентиляції легень, є кисневі концентратори, які у разі необхідності використовуватимуть. Ну і, звичайно, є усі необхідні засоби дезінфекції», – розповів Руслан Морочковський.

Окрім цього, усі працівники лікарні, включаючи молодший медичний персонал, пройшли відповідний інструктаж, тож знають правильний алгоритм дій при загостренні ситуації.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Leave a Comment