Новини

Ціна на газ буде рекордно низькою: назвали терміни

Уряд пообіцяв українцям дешевий газ: названо терміни. Зниження вартості газу може повністю поміняти фінансову модель на ринку електроенергії

За словами міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Олексія Оржеля, вартість газу цього літа може досягти показника $80 за тисячу кубометрів, – повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

“Ми очікуємо, що цього літа ціна на газ буде на рівні $80. Це означає, що буде дуже важко приймати рішення вкладатися в видобуток. Хоча всі кажуть, що як раз в цьому падінні ринку потрібно вкладати гроші. Разом з тим, багато компаній зараз заморозили свої інвестиційні проекти подальшого видобутку”, – зазначив він.

Оржель пояснив, що зниження вартості газу може повністю поміняти фінансову модель на ринку електроенергії, роблячи більш привабливою генерацію електрики з газу.

“У нас ціна за тонну вугілля повинна бути менше ніж 1100 грн. Газ – це реальний конкурент тонни вугілля. Тисяча кубічних метрів газу – це конкурент, і він ставить зовсім інші цінові сигнали”, – резюмував міністр енергетики.

Leave a Comment