Важливо Новини

Бояться коронавірусу: люди ставлять блокпости, щоб не впустити евакуйованих з Китаю українців

Перелякані жителі Тернопільщини облаштували блокпости для недопущення евакуйованих з Китаю українців. Місцеві жителі мають намір не допустити приїзду у санаторій «Медобори» українців, яких планують евакуювати з Китаю через коронавірус. На блокпостах чергують орієнтовно 15 осіб

Як повідомили УНІАН в секторі комунікацій Головного управління Національної поліції України в Тернопільській області, блокпости облаштували на під’їзді до села Конопківка поруч з Микулинцями Теребовлянського району, де розташований санаторій «Медобори».

На них чергують орієнтовно 15 осіб. Поруч з ними перебувають працівники поліції з метою забезпечення охорони порядку. Окрім того, сьогодні вранці у Микулинцях на центральному майдані відбувся мітинг. За даними поліції, на ньому зібралося орієнтовно 300 осіб. Присутні висловилися категорично проти того, щоб групу українців з Китаю привезли на карантин в санаторій «Медобори», мотивуючи це тим, що заклад не пристосований для таких цілей.

Інформацію про те, що саме в цей санаторій привезуть групу на карантин, вчора почали поширювати місцеві ЗМІ. В Тернопільській облдержадміністрації не змогли надати жодної конкретної інформації, вони даний намір не підтвердили, але й чітко не спростували.

За словами місцевих жителів, напередодні в санаторій вже приїжджали представники контролюючих служб, аби перевірити, наскільки він готовий до прийому на карантин українців, яких евакуюють з Китаю.

Як повідомляв УНІАН, учора, 17 лютого, міський голова Тернополя Сергій Надал оприлюднив офіційне звернення до голови Тернопільської ОДА Ігора Сопеля та голови облради Віктора Овчарука, у якому закликав запобігти можливому розміщенню в санаторії «Медобори» українців, яких мають евакуювати з Китаю.

У свою чергу Сопель відповів, що офіційного підтвердження наміру привезти на Тернопільщину евакуйованих з Китаю українців немає. Очікується, що літак з українцями, яких мають евакуювати з китайського міста Ухань, де зафіксовано спалах коронавірусу, прилетить до України 20 лютого.

Leave a Comment