Новини

Поліцейський в супермаркеті реанімував чоловіка, в якого раптово зупинилося серце

Медики зазначили, що заходи з реанімації поліцейський зробив вчасно і на досить високому професійному рівні.

У Полтаві в Шевченківському районі капітан поліції Дмитро Кунерт урятував 32-річного покупця супермаркету, в якого несподівано зупинилося серце.

Поліцейський повертався зі служби додому, зайшов за покупками. На касі почув гучний звук, озирнувся — на підлозі лежав чоловік без свідомості. Дмитро Кунерт підбіг оглянути чоловіка — ознак життя не було. Тож поліцейський розпочав надання першої домедичної допомоги. Про це повідомляє управління поліції охорони в Полтавській області.

Офіцер поліції перевернув чоловіка на бiк, розтиснув щелепу i, звiльнивши дихальнi шляхи, розпочав серцево-легеневу реанімацію. Одночасно працівники закладу викликали «швидку допомогу». Невдовзі серце непритомного почало свою роботу, дихання вирівнялося і він поступово почав приходити до тями.

«Стресова для оточуючих ситуація змусила мене діяти швидко, оскільки від цього залежало життя людини. До того ж нас цього навчали», — сказав Дмитро Кунерт.

Потерпілого «швидка» забрала до лікарні для надання фахової допомоги. Медики зазначили, що заходи з реанімації поліцейський зробив вчасно і на досить високому професійному рівні.

Leave a Comment