Новини

Гончарук розповів, хто приймає рішення в уряді

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що радиться з головою Офісу президента України Андрієм Богданом і помічником президента України Володимира Зеленського з міжнародних питань Андрієм Єрмаком при прийнятті кадрових рішень в уряді.

Про це повідомила агенція «Інтерфакс-Україна».

«Я дуже поважаю думку цих людей, тому я з ними раджуся. Такий вплив вони і мають. Я прем’єр-міністр і приймаю рішення про внесення кандидатур міністрів у парламент. Тому остаточне рішення і відповідальність за них несу я. Але, безумовно, щоб усім працювалося комфортно, я намагаюся порадитися з усіма ключовими людьми в команді», – сказав Гончарук в ефірі телеканалу ICTV у неділю, 9 лютого, ввечері, відповідаючи на запитання, який вплив на кадрові призначення в уряді мають Богдан і Єрмак.

Крім того, прем’єр зазначив, що інформація про те, що нібито співбесіди на членів Кабміну проходять в Офісі президента, не відповідає дійсності.

«Вони проходять в уряді, і тільки тоді, коли мені потрібна порада президента, коли я вже хочу представити кандидатів, яких би я пропонував підтримати парламенту, я йду і раджуся з президентом, як лідером нашої політичної команди», – додав Гончарук.

Додамо, що раніше у ЗМІ потрапила інформація про конфлікт Андрія Богдана з Андрієм Єрмаком.

Також зазначимо, що Гончарук перед вступом на посаду працював заступником голови Офісу президента Андрія Богдана.

 

Leave a Comment