Волинь Новини

Паралімпійська чемпіонка з Волині завоювала дві медалі на Кубку світу. ФОТО

В німецькому Фінстерау триває третій етап Кубка світу з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору. У складі збірної команди України – ковельчанка, паралімпійська чемпіонка Юлія Батенкова-Бауман.

Про це повідомляє КовельPost.

У перший день змагань українки зайняли весь подіум в жіночій спринтерській гонці. Юлія фінішувала третьою, здобувши бронзову нагороду (клас стоячи). Учора наші паралімпійці додали до своєї скарбнички ще 3 медалі. У Юлії Батенкової-Бауман знову “бронза”.

– Знов бронза, але це теж радує та надихає..!))Працюєм далі, – написала Юлія на своїй сторінці у соцмережі, зібравши під дописом чимало позитивних коментарів та привітань від співвітчизників.

Загалом за 4 змагальні дні українська збірна завоювала 17 високих нагород, серед яких 3 золоті 🥇, 7 срібних 🥈 та 7 бронзових медалей 🥉!