Волинь Новини

Волиняни отримують майже 9 тисяч зарплати

Середня номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій області (з кількістю працюючих 10 осіб і більше) у листопаді становила 8821 грн (в Україні – 10679 грн), що в 2,1 раза вище мінімального її рівня, передбаченого законодавством (4173 грн) та на 16,6% більше, ніж у листопаді 2018р, – пише Волинь UA.

Про це інформує пресслужба Головного управління статистики у Волинській області.

За рівнем зарплати Волинь випередила Житомирську, Кіровоградську, Сумську, Тернопільську, Херсонську, Хмельницьку, Чернівецьку та Чернігівську області.

Найбільш оплачуваною була робота працівників, зайнятих у виробництві меблів, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, машин і устатковання, не віднесених до інших угруповань, у сфері фінансової та страхової діяльності, де заробітна плата перевищила середньообласний показник в 1,9–1,6 раза.

Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати впродовж листопада зменшилась на 30,3% і на 1 грудня 2019р. становила 37,3 млн.грн, що дорівнює 2,6% фонду оплати праці, нарахованого за листопад. Вчасно не отримали заробітну плату 3,5 тис. волинян, зайнятих в економічно активних підприємствах області, кожному з них не виплачено в середньому по 10065 грн.

Leave a Comment