Без категорії Волинь Новини

Як громили Центральний ринок у Луцьку. ВІДЕО

Торговельні контейнери із крамом нещадно трощили, підприємців били. Атакували навіть важкою технікою, зокрема грейдерами.

На місце події примчали п’ять швидких. Підприємці стверджують, що мають дозволи на торгівлю.

“Майже о 23-й годині на Старий ринок з’їхалося багато поліції, рятувальники. Один із бульдозерів, яких усього було два, розтрощив крайній контейнер. Після того, як до бульдозера збіглося чимало підприємців, він поїхав з ринку.

Людей зійшлося декілька сотень, рух вулицею Глушець перекрили. Підприємці оточили усю важку техніку, яка була на ринку, аби унеможливити подільше знесення контейнерів.

За попередньою інформацією, 15 людей із тих, хто зносив споруди на ринку, затримали і доставили у міськвідділ. Декого з людей забрала швидка.

Один з грейдерів застряг між рядами ринку, біля нього постійно чергувала частина підприємців ринку”.

Напередодні увечері, підприємці були стривожені інформацією про плани влади знести ринок, бо, мовляв, має непривабливий вигляд. Однак представники муніципальної варти їх заспокоїли – не варто хвилюватися. А перед цим влада повідомила, що угоди з підприємцями розірвано.

“Вранці, 5 лютого, підприємці Центрального (Старого) ринку вранці 5 лютого зібралися під стінами Луцької міської ради, аби висловити обурення примусовим демонтажем та тими подіями, які відбувалися увечері 4 лютого та у ніч на 5 лютого. Вони вимагають скликати позачергову сесію, аби скасувати рішення про примусовий демонтаж ринку, звільнити очільницю департаменту муніципальної варти Луцькради Юлію Сиротинську та всіх її підлеглих

Leave a Comment