Два під’їзди багатоквартирного будинку в Луцьку, а це 35 квартир, залишилися без газу.
Про це повідомили у Волинській філії ТОВ «Газорозподільні мережі України».
Причина вимкнення – потрапляння води у внутрішньобудинковий газопровід. Один із власників квартир самовільно замінив водонагрівач.
Через це у газорозподільну мережу потрапила вода, що й спричинило аварійну ситуацію.
Газовики вже почали проводити повний цикл технічних робіт: зливають з труб та лічильників воду, а також перевіряють герметичність системи. До квартир одного з під’їздів газопостачання відновили.
Всі витрати відшкодує винуватець аварії.
Після завершення аварійно-відновлювальних робіт газопостачання буде відновлено.
