Дорожньо-транспортна пригода трапилася вчора, 21 червня, у Луцьку на вулиці Дубнівській.
Зі слів очевидців, відбулося зіткнення двох автомобілів. Транспортні засоби отримали значні механічні пошкодження. Були постраждалі, – пишуть Волинські новини.
На місці аварії працювали медики, правоохоронці та рятувальники ДСНС.
Як розповіли Волинським Новинам у пресслужбі КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», медики на місці ДТП надавали допомогу жінці.
У постраждалої попередньо діагностували закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку.
Їй надали невідкладну медичну допомогу та доставили у лікарню.
