Важливо Волинь Новини

У Ковельському медколеджі стартував новий навчальний рік

Сьогодні лави студентів Ковельського фахового медичного коледжу поповнили 127 першокурсників. Відбулася посвята у студенти. Привітати вступників та колектив коледжу прибули народна депутатка України Ірина Констанкевич, перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук, очільник бюджетної комісії, депутат облради Орест Маховський та Ковельський міський голова Ігор Чайка, а також родини та друзі студентів.

«Навіть у мирний час професія медика обирається максимально усвідомлено, бо йдеться про порятунок людських життів. У військовий час ваша спеціальність набуває ще більшого значення. Майбутні фармацевти, фельдшери, медсестри, акушери вже є частиною потужної сили, яка не лише рятує, а й є генератором великої духовної сили»,- сказала у промові Ірина Констанкевич.

Керівниця медичного коледжу Олена Григола зауважила, що нинішнє урочисте дійство можливе завдяки українським захисникам. Вона також зауважила, що чимало працівників та випускників закладу уже вступили до лав ЗСУ, аби боронити державу.

«Ви обрали для себе найбільш гуманну професію, яка в усі часи була і є найбільш затребуваною та престижною, адже життя і здоров’я людини мають найбільшу цінність, – звернулась вона до першокурсників. – Щиро дякую, що ви обрали саме наш Ковельський медколедж.

Це заклад із 77-річною історією, який за період свого існування підготував десятки тисяч медичних сестер, фельдшерів, акушерів та фармацевтів».

 

Окрім урочистого заходу цього дня також відбулось перше організаційне засідання новоствореної Наглядової ради медколеджу. Її очолила народна депутатка Ірина Констанкевич. Очільниця медколеджу Олена Григола ознайомила членів наглядової ради із станом справ у закладі, а також  розповіла про пріоритети та напрямки роботи на прийдешній навчальний рік. Члени наглядової ради зі свого боку рекомендували керівництву закладу працювати над збільшенням кількості місць регіонального замовлення (адже цей показник станом на сьогодні є найменшим серед трьох коледжів області – 70 осіб), залученням позабюджетних коштів та інших джерел фінансування закладу (місцеві бюджети, спонсори, міжнародні гранти тощо),  а ще розглянути можливість організації і проведення у закладі короткострокових навчальних курсів на платній основі, як один зі шляхів наповнення спецфонду коледжу, а відтак його розвитку.