Волинь Новини

На Волині скажений кіт покусав свою власницю

У звязку з цим відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації.

Читайте також:На Волині побачили рідкісних пташенят

До слова, подія сталась у селі Осмиловичі Володимирського району

Про це інформують на фейсбук-сторінці Володимирської райдержадміністрації.

«Черговий випадок сказу нещепленої домашньої тварини, на цей раз – кота, від якого постраждала власниця, доводить необхідність жителям району активніше долучитись до кампанії з безкоштовної вакцинації тварин»,- зазначив перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Фіщук.

Як доповіла в.о. завідувача Іваничівського відділу протиепізоотичних та лікувально-профілактичних заходів Тетяна Линник, прикра подія сталась 3 липня у селі Осмиловичі. Її жертвою стала власниця кота, яка на даний час отримує всю необхідну медичну допомогу.

За результатами засідання комісія вирішила ввести карантинні обмеження на територію села Осмиловичі та провести комплексні заходи з ліквідації джерела сказу, включно із повною вакцинацією котів та собак у вищезгаданому населеному пункті.

Слід зазначити, що жодна зі щеплених тварин, які знаходяться у господарстві постраждалої особи, сказом не захворіли – хворим виявився лише не щеплений кіт.

Це ще раз доводить необхідність проведення господарями тварин вакцинації, яка є безкоштовною і триває у районі.

Читайте також наші новини у Facebook