Здавалося, ніщо не віщувало аварійної ситуації на дорозі, але вона таки сталася. 25-річний лучанин не встиг загальмувати, коли на проїжджу частину траси вибігла косуля.
Читайте також: У Луцьку відеокамери зафіксували ще одну квіткову злодійку
Деталі дорожньо-транспортної пригоди встановили працівники відділення поліції №2 (м. Горохів) Луцького районного управління поліції ГУНП України у Волинській області, передає Волинь.
На водія складено адміністративний протокол за ст. 124 КУпАП України. Правоохоронці закликають усіх учасників дорожнього руху обирати безпечну швидкість і бути уважними особливо у вечірню пору доби.
Читайте також наші новини у Facebook