Волинь Новини

У громаді на Волині запрацювало соціальне таксі: деталі

Для жителів Рожищенської громади з’явилася нова послуга – соціальне таксі.

Читайте також:Данілов: Україна не може насильно повернути військовозобов’язаних з-за кордону

Нею можуть скористатися мешканці Рожищенської громади з інвалідністю та люди похилого віку 60+, в тому числі внутрішньо-переміщені особи, які мають проблеми з пересуванням, – повідомили на сайті громади, передає ВСН.

Соціальне таксі зможе доставляти людей до медичних закладів м. Рожище та м. Луцька, у тому числі й до лабораторних закладів для здачі аналізів, до стоматологів, чи навпаки – з медичних закладів додому.

 

 

«На послугу спеціалізованим транспортом укладено договір з перевізником Олегом Хайчевським з Луцька до 31 грудня 2024 року. Слід зауважити, що згідно з умовами договору, водій транспортного засобу в разі потреби зобов’язаний допомогти при посадці/висадці і розміщенні у салоні людей, які пересуваються на кріслах колісних», – йдеться у дописі.

 

 

Послуга для зазначених маломобільних груп населення надається безкоштовно.

Замовляти дану послугу слід завчасно – не пізніше, ніж за однин робочий день до необхідної дати поїздки.

При цьому замовник послуги «Соціальне таксі» має надати відповідні підтверджуючі документи про необхідність поїздки, – розповіла координаторка Проєкту в громаді Юлія Денисюк, через яку можна замовити зазначену послугу за номером телефону 050-8529389 (з 8.30 до 16.30 год.).

Читайте також наші новини у Facebook