Важливо Волинь Інтерв’ю Новини

“Перемога вже близько”, — співак Роман Скорпіон про реалії війни, Волинь та не тільки

Молодий, енергійний і талановитий виканавець Роман Скорпіон увірвався у музичний простір раптово і яскраво.

Нині ритмічний артист одну за одною підкорюває кращі сцени України. Відтак, журналістам Волинь infa вдалося поспілкуватися з  відомим артистом. Про Волинський край, музику під час війни і не тільки – у розмові з Романом Скорпіоном.

Вітаємо на Волині. З чим у Вас асоціюється наш край?
Вітаю! Ну звісно ж – люди. Концерт у Луцьку ще раз переконав мене, що волиняни –неймовірні. Я отримав шалений шквал емоцій. Навіть було шкода, що концерт так швидко закінчився. І незважаючи, що була затримка на годину через повітряну тривогу, дочекалися всі. Це для мене величезний показник. І я безмежно за це вдячний.

Музика під час війни? Яку музику Ви слухаєте нині? Хто імпонує з молодих нових виконавців?
За період повномасштабної війни з’явилося безліч молодих талановитих артистів і якісного україномовного контенту. Намагаюся слідкувати за цим творчим різноманіттям, адже зараз формується новітня музична історія України. З мого боку було б не чесно когось виокремлювати, адже кожен молодий виконавець приносить в цю історію свій колосальний вклад.

Ви стрімко отримали популярність , складно уникнути зіркової хвороби. У Вас такий момент був?
Не знаю чому ви так вирішили, але я б не назвав свою популярність стрімкою (посміхається).

Та популярність, яку я зараз маю – це тривалий шлях тяжкої, безперервної праці над собою. Це шлях спроб і помилок. Зараз я теж в процесі постійного навчання. Кожен концерт для мене – це можливість вдосконалитися, як артист. Я завжди аналізую свої виступи і щоразу навчаюсь чомусь новому. Єдине, що я знаю напевно, це те, що від того, що ти робиш потрібно отримувати максимальне задоволення. Коли ти це відчуваєш, те ж саме відчують і люди в залі. І от тоді відбувається справжня магія! Ви ж були на концерті, впевнений, що теж відчули (посміхається). Я захоплююсь своїми прихильниками, вони мене наповнюють своєю енергією і дають натхнення.

Чого навчила Вас війна?
Війна ще раз показала, що життя непередбачуване і завжди вносить свої корективи. Але, в будь -якому випадку, не можна зупинятися. Потрібно вміти швидко пристосовуватися до ситуації і рухатися вперед. У мене є чітке бачення свого творчого шляху і куди він прямує. І звісно ж дуже важливо, хто поряд з тобою.

Чи є українські виконавці, які Вас розчарували мовчанням під час війни?
Мені здається, наше суспільство вже пройшло етап осуду і обговорення того, чому деякі артистивідмовчуються під час війни. Всім давно все зрозуміло. Зараз не існує сірої зони, є тільки чорне та біле. Про себе з впевненістю можу сказати, що вся моя творчість завжди була і буде спрямована на підтримку нашої країни та її людей. І насправді мені шкода свого часу на подібні роздуми, краще я витрачу його на написання нової пісні. Це буде корисніше, як для мене так і для моїх слухачів.

Ви багато гастролюєте за кордоном. Яка з відвіданих країн вразила вас найбільше?
Кожна країна прекрасна по-своєму. Але в щільному гастрольному графіку не завжди є можливість достатньо ознайомитися з культурою чи красотами тієї чи іншої країни. Головне, що запам’ятовується – наші люди. Завжди гостинні, привітні і дуже щирі.
Мені часто у соцмережах пишуть з різних країн, що дуже чекають там з концертом. Це дійсно надихає. Зараз плануємо з командою продовження туру «Україна переможе» країнами Європи. Тож слідкуйте за анонсами.

Топ-3 речей які Ви зробите після перемоги?
Багато чого хочеться перелічити. Але мабуть найперше зустрінусь зі своїми братами, які зараз воюють, і міцно їх обійму. Звісно ж вирушу в ПЕРЕМОЖНИЙ ТУР, щоб зі всією країною відсвяткувати. І до Луцька обов’язково завітаю (посміхається).

Побажання волинянам!
Швидкої перемоги і віри в світле майбутнє. Залишайтеся такими ж щирими і відкритими. Перемога вже близько, адже всі ми невтомно наближаємо її разом.

Читайте також наші новини у Facebook