Важливо Волинь Новини

Герої не вмирають: на Горохівщині попрощалися з молодим воїном. ФОТО.

Стрічка новин майорить теплими словами-споминами про Віктора Вороняка – сина, брата, друга…, а погода разом із людьми не витримує, гірко оплакуючи молодого Героя: у Шклині попрощалися із 23-річним захисником України.

Сьогодні, 10 січня, Городищенська громада провела в останню путь захисника України Віктора Вороняка  зі Шклиня, який загинув на війні за декілька днів до свого дня народження, якому назавжди 23.

Я любив вас усіх та найбільше любив Україну – мабуть в цьому і є та найважча провина моя…

Молодий боєць Віктор Вороняк загинув, захищаючи рідну землю від ворожого наступу, 31 грудня 2022 року на Донеччині внаслідок важких поранень. Поховали його як Героя у Шклині.

Про це інформують на сайті Городищенської громади.

Віддати останню шану Герою із жовто-блакитними квітами та вінками з жалобними стрічками прийшли рідні, друзі, представники влади та жителі громади. Зустріли воїна живим коридором напередодні.

Від батьківської домівки вулицями рідного села домовину із тілом загиблого пронесли на плечах під звуки духового оркестру.

Чин поховання звершили у місцевому храмі Св.Бориса і Гліба.

У мить прощання на кладовищі звучав Державний Гімн України та постріли пам’яті. Сліз не стримував ніхто, бо в цій біді немає байдужих.

Вічна пам’ять і слава Герою! Щирі співчуття рідним і близьким. Поділяємо ваше горе, сумуємо за втратою найкращих синів України.

Солдат військової служби по мобілізації Вороняк Віктор Русланович, 06.01.1999 р.н., вірний військовій присязі, загинув внаслідок важких поранень 31.12.2022 року в результаті штурму ворожими підрозділами  позицій ЗСУ, та ворожого артилерійського обстрілу в східній околиці міста Бахмут Донецької області, при здійсненні заходів із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України. Смерть солдата Вороняка В.Р. пов’язана із виконанням обов’язків військової служби та захистом Батьківщини.