Рішення виконкому позбавлене здорового глузду і не має нічого спільного з рекомендаціями МОЗ.
Попереднє фасування овочів і фруктів в супермаркетах, де овочі і фрукти продаються десятками ящиків на день, вимагає залучення додаткових працівників, яких доводиться відривати від виконання інших обов’язків.
Щоб перебрати запаковані вчора фрукти, продавець мусить витратити набагато більше робочого часу, ніж тоді, коли вони були просто насипані.
Попередньо запаковані в одноразову торбинку фрукти не мають вигляду (наприклад, манго, ананас).
В зв’язку з потеплінням овочі і фрукти в одноразовій упаковці (торбинці) швидко запарюються, вкриваються цвіллю і гниють.
Для того, щоб покупцеві впевнитись в якості товару– роздивитися овочі-фрукти крізь упаковку складно. Особливо покупцям з вадами зору.
Упаковки з фруктами, овочами деякі покупці розривають, щоб взяти меншу кількість, і овочі лежать часом в ящиках всі на купу – і фасовані, і в торбинках.
Прошу внести зміни в існуючу редакцію даного рішення виконкому Луцької міської ради.
Рекомендувати власникам і керівництву супермаркетів організувати обслуговування покупців овочів і фруктів через прилавок, як це було в більшості випадків на ринку. Рекомендувати замість попереднього фасування овочів і фруктів в магазинах самообслуговування – фасувати і зважувати безпосередньому покупцеві.
Обмежитись рекомендаціями, без заборон і штрафів! ” -пише авторка петиції Мартинова Ніна Юріївна.
До кінця збору підписів залишилось: Станом на 8 квітня петицію підписали 21 особа з 300 необхідних.