На автодорозі Н-22 «Устилуг – Луцьк – Рівне» мотопатрульні зупинили мотоцикл Yamaha, який, як з’ясувалося під час перевірки, перебував у міжнародному розшуку.
Про це 7 серпня повідомили у патрульній поліції Волинської області.
Під час перевірки документів інспектори встановили, що за кермом перебував 15-річний хлопець, який не мав права керувати транспортними засобами.
Окрім цього, перевірка показала, що мотоцикл перебуває в розшуку Інтерполу. Також транспортний засіб не був зареєстрований у встановленому законодавством порядку та не мав чинного страхового поліса.
На батька неповнолітнього патрульні склали адміністративні матеріали за частиною 3 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення – невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Правоохоронці вилучили мотоцикл для подальшого з’ясування всіх обставин.

