У Луцьку під час опрацювання повідомлення поліцейські виявили чоловіка з травмою руки, – пише ІА Конкурент.
Подія трапилася у понеділок, 22 червня, повідомили у пресслужбі волинських патрульних.
Чоловік пояснив, що з власної необережності порізав руку, розбивши скло у дверях.
«Інспектори одразу помітили значну кровотечу, тож діяли без зволікань. Ми наклали турнікет, зупинили кровотечу та перев’язали рану.
Після цього патрульні викликали медиків, які ушпиталили чоловіка», – йдеться в повідомленні.
