Волинь Новини

Волинянка Ірина Климець виборола “золото” Балканського чемпіонату з легкої атлетики

Метальниця молота з Волині Ірина Климець здобула золоту медаль на чемпіонаті Балканської асоціації легкої атлетики серед дорослих.

Про це 22 червня повідомили у Волинській обласній школі вищої спортивної майстерності.

Змагання відбулися 20–21 червня 2026 року в Волос (Греція). Ірина Климець стала чемпіонкою у метанні молоту з результатом 68,50 метра.

Ще один представник Волині Владислав Малихін посів п’яте місце у стрибках з жердиною. Його результат — 5,35 метра.