На Волині у місті Володимир неподалік від залізничного переїзду виявили тіло чоловіка без ознак життя.
Про це повідомляють у фейсбук-спільноті “Твій Володимир”.
Медики та правоохоронці працювали на переїзді з Володимира у напрямку Льотничого. За інформацією читачів, там виявили чоловіка старшого віку без ознак життя.
Усі обставини події встановлюються.
