З сумом, жалем та невимовним болем повідомляємо про підтвердження загибелі Захисника України, жителя с.Дерно ПОСПОЛІТАКА МИКОЛИ АНДРІЙОВИЧА , старшого стрільця- оператора механізованого батальйону військової частини А 7014, солдата 21.05.1982 р.народження, який вважався зниклим безвісти за особливих обставин з 15.03.2025р.
Про це повідомляє Олицька міська рада.
Загинув Герой, під час виконання службового завдання, в районі населеного пункту Макіївка Луганської області 15.03.2025 року, внаслідок нальоту БпЛА з вибуховим пристроєм. Облікувався як такий, що зник безвісти до отримання постанови про встановлення особи.
Микола ПОСПОЛІТАК наш Герой, який мужньо боронив рідну землю від російських загарбників, боровся за свободу та незалежність Батьківщини. Ціною власного життя захищав наш мир і спокій. Низький уклін Миколі за його подвиг.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого воїна. Розділяємо разом з Вами біль втрати, сумуємо разом з Вами.
Навіки пам’ять про Захисника України буде жити у наших серцях та вічним болем залишиться в душах рідних і близьких людей.
Світла та вічна пам’ять Герою!
Царство небесне!
Про чин прощання та поховання повідомимо згодом.
