Волинь Новини

Збитки на понад 1,3 млн грн: повідомили про підозри директорам закладу профосвіти та підприємства на Волині

Директорам закладу професійної освіти та приватного підприємства на Волині повідомлено про підозру. Їх підозрюють у завданні навчальному закладу збитків на понад 1,3 мільйона гривень.

Про це 18 березня повідомили в прокуратурі Волині.

Слідчі встановили, що між навчальним закладом та суб’єктом господарювання у 2024 та 2025 році були укладені договори про постачання теплової енергії за завищеною ціною, окрім того, безпідставно оплачуючи ще і послуги із транспортування теплової енергії.

Через це навчальний заклад із січня 2024 року по березень 2025 переплатив за теплову енергію понад 1,3 мільйона гривень.

Дії підозрюваних кваліфіковані за ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України. Йдеться про привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

У разі доведення вини у суді чоловікам загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Наразі вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів.