Волинь Новини

Автопригоди з постраждалими на Волині: поліція розпочала кримінальні провадження

Одна з ДТП трапилась 1 листопада, близько 11 години, у Рожищах. 19-річний водій, керуючи мотоциклом Lifan, не обрав безпечної швидкості та не впорався з керуванням, внаслідок чого допустив падіння.

В результаті автопригоди травмувалась пасажирка – 18-річна місцева жителька. Її госпіталізували. На місці події працювала слідчо-оперативна група.

Ще одна аварія трапилась учора, близько 21 години, поблизу села Шкурат Ковельського району.

41-річний водій мікроавтобуса Volkswagen Crafter виїхав на зустрічну смугу, де допустив зіткнення з легковиком Mazda. В результаті автопригоди травмувалась 31-річна водійка легковика та 19-річна пасажирка, яка перебувала у мікроавтобусі.

За обома фактами ДТП слідчі розпочали кримінальні провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України. Під час досудових розслідувань будуть з’ясовані усі обставини автопригод.