Волинь Новини

Судили тракториста, який у Горохові зіткнувся з авто

У Горохові трактор зіткнувся з автомобілем.

Про це журналісти Район.Горохів дізналися із рішення суду, оприлюдненого 29 жовтня.

16 жовтня 2025 року о 17:30 у Горохові на вулиці Козацька, чоловік, керуючи транспортним засобом Трактор МТЗ 80 із причепом ПТС, під час руху заднім ходом не переконався, що це буде безпечно, наїхав на автомобіль Рено Меган, який знаходився позаду.

Внаслідок ДТП автомобіль отримав механічні пошкодження із матеріальними збитками.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину в інкримінованому йому адміністративному правопорушенні визнав.

Суддя постановила визнати чоловіка винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.124 КУпАП, та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 850 гривень, а також  605 гривень 60 копійок судового збору.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови шляхом подачі апеляційної скарги до Волинського апеляційного суду через Горохівський районний суд Волинської області.