Волинь Новини

Скільки коштує м’ясо на луцькому ринку

У Луцьку на ринку сало й м’ясо залишаються популярними серед покупців, а продавці запевняють – попит високий, а ціни не змінюються вже кілька місяців. У прилавках – широкий вибір продукції, яку швидко розбирають.

Журналісти ВСН відвідали Завокзальний ринок у Луцьку, поспілкувались з продавцями та дізнались скільки вартує сало та м’ясо.

У Луцьку на «Варшавці» сало продається у великому асортименті, і його ціна коливається від 100 до 300 гривень за кілограм. Найдешевше – це сало з тонким шаром жиру або нерівномірною текстурою.

Більш якісне сало має приємний білий колір, рівномірну та м’яку текстуру. Найдорожче – до 300 гривень за кілограм.

«Ціни на сало не змінювались ще з серпня – як були, так і залишились», – розповіла продавчиня Оксана.

Скільки коштує м'ясо на луцькому ринку

 

Також на ринку продають свинину від 150 до 300 гривень за кілограм, залежно від частини туші, виду м’яса та способу вирощування.

Найдоступніше – це свиняча лопатка, ребра або грудинка. Популярністю користується рулька по 230 гривень за кілограм. Шия коштує близько 200–230 гривень.

«М’ясо вже давно стабільно тримається в ціні – люди все розбирають, що привезеш, те й беруть. Немає сенсу піднімати, бо й так розходиться швидко», – каже продавчиня Марія.