Волинь Новини

200 000 доларів за 65 квадратів: у Луцьку продають приміщення

У Луцьку на вулиці Рівненській продають комерційне приміщення, яке розташоване на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку.

Така інформація вказана на популярному маркетплейсі OLX., передає ВСН.

Об’єкт має фасадне розташування, а саме приміщення нежитлового типу, з відкритим плануванням. Є два просторих зали, санвузол, індивідуальне газове опалення та котел. Було проведено ремонт, встановлено підігрів підлоги, панорамні вікна, сигналізацію та пожежну систему. Меблі та побутова техніка відсутні. Загальна площа – 65 квадратних метри.

 

200 000 доларів за 65 квадратів: у Луцьку продають приміщення200 000 доларів за 65 квадратів: у Луцьку продають приміщення

 

В межах 500 метрів розташовані ринок, житловий масив, лікарня, поліклініка, аптека, банківські та поштові відділення, бізнес-центр, офіси. Поруч — зупинка громадського транспорту та супермаркет.

Вартість – 200 000 доларів.