Вчора у Кафедральному костелі Святих Апостолів Петра і Павла відбулася урочиста Свята Літургія з нагоди 650-ї річниці заснування римсько-католицької дієцезії на Волині. Святкове богослужіння очолив Апостольський Нунцій в Україні Вісвальдас Кульбокас.
Читайте також: У Луцьку для ветеранів з ампутаціями проводитимуть курси водіння авто
На початку богослужіння єпископ-ординарій Віталій Скомаровський зауважив, що цьогоріч відзначається 650-річчя заснування римсько-католицької дієцезії у Володимирі та 600 років як перенесли кафедру єпископа з Володимира до Луцька.
Також єпископ Віталій зазначив, що рівно 100 років тому було відновлено Луцьку дієцезію, правлячим єпископом якої було призначено Слугу Божого Адольфа Петра Шельонжека.
У своїй промові він подякував усім, хто сьогодні завітав на службу, побажав здоров’я присутнім, миру нашій Україні, захисту воїнам, які боронять волю і незалежність, та мирного спочинку тим, хто не повернувся живим додому.
До спільної молитви разом з парафіянами римсько-католицької церкви долучилися заступник міського голови Ірина Чебелюк, заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт, Генеральний консул Республіки Польща у Луцьку Анна Новаковська.
Читайте також наші новини у Facebook
