Волинь Новини

Не випускають із території: у Луцьку на маршрути не виїхало 11 автобусів

Баталії, що виникли між одним із перевізників Луцька та орендодавцем, який надав територію для розміщення автобусів, набирали обертів. В області на декількох маршрутах поменшало транспорту, – пише ІА Волинські новини.

Читайте також: Трійка найдешевших автомобілів, які продають у волинській громаді в квітні

Про це йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».

Із понеділка цього тижня на маршрути не виїхало 11 автобусів міського та приміського сполучення. Керівник підприємства-перевізника стверджував, що причиною цього є конфліктна ситуація з орендодавцем стоянки.

«Ми приїхали на підприємство, хотіли забрати свій транспорт і транспорт нашого механіка, що перебуває там. А ще забрати інструменти, бо на сьогодні не можемо проводити повноцінний ремонт автобусів. Це впливає на виїзд громадського транспорту», – зазначив керівник перевізника Юрій Романюк.

Раніше чоловік уже коментував цей конфлікт, але він був не настільки критичним. Просто, як казав, хотіли припинити всі договірні відносини. Проте згодом ситуація погіршилася.

«У нас стався прикрий інцидент – вдарили механіка, який хотів вивезти автобус на заміну іншому, що зламався в місті. Він доїхав до шлагбаума, пояснив ситуацію охоронцеві, а той не відкрив. Далі з’явився власник, який завдав удару. Це зафіксовано на відео. У поліції відкрили справу. Нам сказали, що ні впускати, ні випускати автобуси не будуть», – роз’яснив керівник перевізника.

Крім автобусів та інвентаря перевізників, свої приватні автівки не можуть забрати водії. Адвокат перевізника дослідив усі чотири договори. Як стверджував, підстав для «захоплення» транспорту не було.

«Суборендар, який передав приміщення, повідомив підприємство про те, що він припиняє допуск працівників і забороняє будь-який вхід на територію. Аргументував це тим, що начебто відсутня оплата за суборендними платежами. Це насправді не відповідає дійсності», – зауважив адвокат Василь Самолюк.

Усе дороговартісне майно перевізника стало заручником конфлікту.

«Там перебуває понад 30 автобусів. Якщо ще в суботу й неділю ми змогли закрити потреби, то на будні дні вже не було можливості повністю забезпечити рух транспорту. Власник підприємства самовільно, сівши за кермо нашого автобуса, вигнав його за територію. Також були здуті колеса», – зазначив Юрій Романюк.

Інша сторона конфлікт – власник підприємства – у телефонній розмові обіцяв прокоментувати своє бачення непорозуміння, але згодом. Поліцейські приїжджали за викликом не один раз. Постраждалому механіку викликали швидку, бо в нього піднявся тиск.

Перевізники вирішили діяти рішуче. Вони звернулися з відповідними заявами в Бюро економічної безпеки. У ситуації є ознаки злочину за статтею 206 КК України (протидія господарській діяльності). Готується позов до суду, бо інших правових механізмів немає.

Проте суди тривають місяцями, а перевезень пасажири потребують сьогодні. Від цього перевізник має щоденні збитки.

Читайте також наші новини у Facebook