Днями на Волині у селищному Центрі культури та дозвілля показали феєричну виставу «Мужики не танцюють стриптиз», коли зовсім поряд за якихось 15 км у сусідньому селі прощалися з Героєм.
Читайте також:У бою з окупантами поліг мужній Герой з Волині
Про це журналістам ТРК Аверс повідомили жителі Каменя-Каширського.
Поки одні стікають кров’ю на фронті, сім’ї горюють після загибелі наших захисників. Інші чоловіки ледь не до гола роздягаються і витанцьовують на сцені біля пілона. У соцмережах чимало фрагментів таких чоловічих танців.
«Це вистава не про стриптиз була. Інша справа, що автор її так назвав, але це ж вистава не про стриптиз», – пояснила Алла Глущук, директорка Центру культури та дозвілля Камінь-Каширської міської ради.
Ба більше, одяг, котрий із себе знімали, дуже нагадував форму військово-морських сил України. Коли поряд віддають честь, у Камені показують, що, так би мовити, від неї залишилось. Мовляв, то такі забави від чоловіків для тих, хто хоче померти зі сміху.
Між тим, того дня на Камінь-каширщину якраз везли тіло загиблого на війні, жителя села Нуйно Миколи Савчука із Сошичинської громади. Він жив за якихось 15 км від Каменя.
«У нас в громаді жалоби не було. У вас неправильна інформація. Жалоби не було», – наголосила Алла Глущук.
«Тож, поки ось такі сильні чоловіки грають своїми м’язами у трусах на сцені, землеробів і пастухів пакують на фронт. Напевно ж, підійти до простого селянина не так страшно, як до таких кремезних, як то кажуть, стовпів української культури і мистецтва», – наголошують журналісти.
«В мене син на війні. І коли їде вистава, я не я не перепитую, розкажіть мені сюжет. Розкажіть мені сюжет, розкажіть, що буде в другій серії. Кажіть, що буде фінал», – додала Алла Глущук.
А у фіналі одного з підполковників центру комплектування в Україні судили, бо не зміг виконати план щодо мобілізації чоловіків. Той пояснював, мовляв, нема вже кого мобілізувати. Але то не феєрична комедія, то реалії життя.
Читайте також наші новини у Facebook