Новини

У Горохівському суді покарали чоловіка, який ображав співмешканку

Суддя Горохівського районного суду розглянув матеріали справи про адміністративне правопорушення відносно чоловіка за вчинення домашнього насильства.

Читайте також: Судили чоловіка, який на Горохівщині їздив без посвідчення водія

Про це Район.Горохів стало відомо з постанови суду.

До Горохівського районного суду Волинської області 24 січня 2025 року з відділення поліції №2 (м.Горохів) Луцького РУП ГУНП у Волинській області надійшли матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності чоловіка за ч.3 ст.173-2 КУпАП.

З протоколу про адміністративне правопорушення вбачається, що 18 січня о 19:30 перебуваючи за місцем проживання чоловік вчинив домашнє насильство психологічного характеру відносно співмешканки, а саме, висловлювався нецензурними словами, та погрожував фізичною розправою, чим завдав шкоди психологічному здоров`ю потерпілій. Дані дії той вчинив повторно.

В судовому засіданні чоловік свою провину визнав частково, вказував, що не пам`ятає тих подій, оскільки має захворювання голови.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні адміністративного правопорушення, та наклав на нього адміністративне стягнення у вигляді 50 годин громадських робіт.

Читайте також наші новини у Facebook