Волинь Новини

На Волині студент за 12 тисяч купив посвідчення тракториста

За підроблене посвідчення тракториста іспитовим строком покарали волинського студента, – пише ІА Волинські новини.

Читайте також: Многая літа: довгожителька з Волині відзначила 91-й день народження

Про це йдеться у вироку Любешівського районного суду.

У грудні 2023 року Петро Б. домовився про виготовлення посвідчення тракториста-машиніста. Для цього надав невстановленій особі свої дані. За місяць отримав документ на керування трактором, нібито виданий ГУ Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області.

17 листопада 2024 року чоловік керував сільгосптехнікою у селі Дольськ Камінь-Каширського району. Там його зупинили поліцейські, а потім вгледіли підробку. Дії кваліфікували як підроблення офіційного документа, вчинене за змовою, та використання такого.

На суді обвинувачений визнав вину. Мовляв, відповідного навчання він не проходив, а за псевдопосвідчення сплатив 12 тисяч гривень. Він – раніше не судимий, характеризується позитивно, є студентом технічного фахового коледжу.

За сукупністю злочинів суддя призначив Петру Б. два роки обмеження волі, які замінив роком іспитового строку.

Читайте також наші новини у Facebook