У селі Башова Копачівської громади на Волині місцеві жителі влаштували сміттєзвалище просто серед лісу. Увесь цей жах помітив підприємець Володимир Луцик, який володіє тут зоною відпочинку.
Читайте також: Волинянин після школи вирішив піти в прикордонники
Про це пише Конкурент з посиланням на сюжет телеканалу «Конкурент TV».
Володимир пояснює, що спільними зусиллями вдалось прибрати стихійне сміттєзвалище, проте ненадовго.
«Десь півтора року ми сюди приїхали. Ця територія з першого погляду видається лісом, але насправді – це приватна земельна ділянка і, можливо, тут хтось буде щось будувати. Тут вже був смітник, згодом його не стало. Декількох людей я особисто спіймав на гарячому і вони припинили сюди їздити. Гадав, що на цьому усе припиниться. Крім того, неподалік є нормальне сміттєзвалище», – розповів підприємець.
На жаль, звозити сміття не припинили й нові відходи продовжили з’являтися. Луцик каже: все одно прибиратимуть, бо такий вигляд лісу йому не подобається.
Копачівський селищний голова Олександр Совтис про проблему знає й каже, що у них є укладені договори з Рожищенською міською радою щодо вивозу відходів.
Про те, чому люди не користуються сміттєзвалищем – далі у сюжеті:
