3 жовтня в студії щасливого батьківства у Волинському перинатальному центрі навчали батьків замотувати немовлят у слінг.
Читайте також: На три тижні пізніше: на Волині почалася метеорологічна осінь
Зустріч присвячена Міжнародному тижню слінгоносіння, розповіла Суспільному гендиректорка медзакладу Ірина Горавська.
Зі слів лікарки-педіатрині Наталії Панасюк, під час війни слінг став актуальним для багатьох батьків, бо може забезпечити мобільність.
“Слінг —це порятунок, коли відключення світла, коли нам треба спускатися, бо возиком ти не спустишся. Він не стає нам на заваді для годування, а навпаки покращує. Так само мама, коли вона разом в контакті з дитиною, в неї виробляється гормон щастя”, — додала педіатриня.
Навчала батьків користуватися слінгом консультантка Діана Шпак. Вона розповіла, що маля потрібно замотувати у спокійному стані та із чистим підгузком.
Ольга — мама двомісячного Даниїла. З її слів, слінгом почала користуватися, відколи синові виповнилося два тижні.
“Для нас це стало відкриттям, допомогою в нашому повсякденному житті, бо це вільні руки для мене, для тата, для родини, — говорить мама. — Для мене важливо бути мобільною щодня, я можу вільно вийти в місто, в магазин, на прогулянку”.
Поділитися досвідом з майбутніми мамами прийшла Христина Войтюк, яка носила в слінгу двох своїх дітей, молодшу — орієнтовно до трьох років.
“Звісно, коли дупця дитини важить вже 12 кілограмів, то важкувато носити, але розприділяється вага у слінгу на плечі, на пояс і без проблем”, — ділиться жінка.
Богдан та Леся Фидрики чекають на первістка. Нині жінка на восьмому місяці вагітності. Майбутній батько говорить: не пропускають жодного заняття у студії щасливого батьківства, усю отриману інформацію називає корисною. Батьки вважають, що слінг дозволить їм залишатися активними і займатися буденними справами разом із дитиною.
Як додала директорка медзакладу Ірина Горавська, на практичному занятті зі слінгоносіння 3 жовтня побували 30 учасників.