У програмі семиденного вишколу — поводження зі зброєю, тактика бою, медицина та лекції на патріотичні теми.
Читайте також: У Луцьку попрощалися з Героєм Миколою Сищиком
“Люди (учасники вишколу) писали мотивацію, чому вони тут. Вони різні, але усіх об’єднує війна: хтось хоче підвищити особисті уміння, хтось хоче доєднатися до ЗСУ і пройти базову підготовку”, — зазначив співорганізатор Юрій Семчук
Одна з учасниць вишколу — харків’янка Марина. Дівчинка розповіла, що здобуті знання можуть стати їй у пригоді кожної миті.
“Після першого разу, як я була на тактичній медицині я нічого не запам’ятала, після другого хоч щось, після третього, якщо щось станеться, а в Харкові часто бувають прильоти – я зможу допомогти, тому потрібно постійно практикуватися”, — додала учасниця вишколу.
Ярослав — переселенець з Лисичанська. Суспільному він розповів: працює вчителем і військовій вишкіл йому потрібен, щоб і самому навчати молодь: “Тут дуже чудова національно-патріотична програма, підготовка, яка мені знадобиться у роботі з дітьми”.
Учасники табору усі сім днів житимуть у наметах. Співорганізатор Юрій Семчук розповів, що завершуватимуть кожен день таборування гутірками біля ватри.
Читайте також наші новини у Facebook