Новини

Україна здобуває першу перемогу на Євро-2024

Збірна України з футболу перемогла збірну Словаччини 1:2.

Про це повідомляє molbuk.ua.

Перший тайм наша збірна мінімально програла 1:0. На 17 хвилині подачу з лівого флангу на дальній штанзі головою замкнув Іван Шранц.

На початку другого тайму українці відповіли словакам та передачу Олександра Зінченка замкнув Микола Шапаренко. Згодом, на 80 хвилин, той же Шапаренко віддав чудову дальню передачу на форварда Романа Яремчука, який всього за два дотики розібрався з голкіпером Мартіном Дубравкою та забив свій перший гол на цьому Євро.

Таким чином, збірна України здобула першу перемогу та перших три залікових пункти на Євро-2024 в Німеччині. У першому матчі наша команда з розгромом програла збірній Румунії 3:0.

26 червня, в середу, в українців двобій зі збірною Бельгії, який вирішуватиме долю нашої команди на цьому турнірі.