Волинь Новини

На Волині волонтер підробив права щоб возити допомогу військовим

На Волині судили волонтера, який підробив водійське посвідчення, щоб возити допомогу військовим. Йому дали рік умовного терміну, – пише ІА Волинські новини.

Читайте також: На Волині жінці-переселенці відмовили у виплатах на дітей: суд визнав дії чиновників протиправними

Про це йдеться у вироку Ківерцівського районного суду.

У вересні 2023 року Веніамін Ш. замовив у невстановленої особи через Telegram посвідчення водія категорій «А» та «В». Волинянина зупинили цьогоріч 17 лютого на вулиці Лесі Українки у Ківерцях. Після цього він показав підроблений документ поліцейському.

Обвинувачений на судовому засіданні свою вину повністю визнав, у вчиненому щиро розкаявся. Він пояснив, що використовував фейкове посвідчення виключно за межами України для волонтерської діяльності. Як зазначив, перевозив гуманітарну допомогу військовим із-за кордону.

Під час вибору покарання суд врахував, що правопорушення відносяться до нетяжких, а обвинувачений характеризується позитивно, займається волонтерською діяльністю, раніше не притягувався до кримінальної відповідальності.

У підсумку Веніаміна Ш. визнали винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України.

Йому призначили покарання у виді обмеження волі на строк один рік і три місяці, яке замінили на рік умовного терміну. Крім того, чоловік заплатить понад 2,5 тисячі за судові експертизи.

Читайте також наші новини у Facebook