Волинь Новини

Зрадниця родом із Луцька: Україна домоглася скасування виступу російської балерини-путіністки в Словенії (Фото)

Виступ російської прими-балерини українського походження Світлани Захарової із у Словенії не відбудеться через протест України. Про це повідомило Міністерство закордонних справ України в офіційних соцмережах.

Читайте також: На Волині помер 58 – річний чоловік: подробиці

Задля скасування виступу прими-балерини Большого театру Світлани Захарової, яка підтримує російського диктатора Путіна та війну проти України, свої зусилля об’єднали посольство України в Республіці Словенія, представники словенських державних установ і українська громада у Словенії.

Російська культура — культура агресії, терору, експансії та пропаганди. Дякуємо нашим партнерам за недопущення поширення російського так званого „великого мистецтва“ на світових сценах та майданчиках, — йдеться в повідомленні МЗС.

Це не перший випадок, коли зусиллями України та українських громад вдається скасовувати виступу представників російської культури у світі. Так, у березні у Південній Кореї було скасовано виступ балету Большого театра, в якому брала участь Світлана Захарова.

ДовідкаСвітлана Захарова народилася у 1979 році в українському місті Луцьк, закінчила Київське хореографічне училище. Свій шлях на велику балетну сцену вона розпочала у Маріїнському театрі в Санкт-Петербурзі.

Захарова з 2007 року є членкинею партії Єдина Росія, депутаткою Держдуми РФ у двох скликаннях.
У березні 2014 року вона підписала листа на підтримку політики Путіна щодо російської військової інтервенції в Україну.
З січня 2023 року перебуває під санкціями РНБО за антиукраїнську діяльність.

Читайте також наші новини у Facebook