У Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти урочисто відзначили переможців обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024».
Читайте також: У Волинській духовній семінарії розпочалась екзаменаційна сесія
Про це повідомили у Волинській обласній раді.
Директор ВІППО Петро Олешко зауважив, що цьогоріч участь у інтелектуальному випробуванні загалом взяли 38 педагогів, які змагались у чотирьох номінаціях:
- У номінації «Образотворче мистецтво» перемогу здобула асистент Пнівненськиого ліцею Камінь-Каширської міської ради Наталія Ярошик;
- у номінації «Фізика» кращим став вчитель фізики Видричівського ліцею Камінь-Каширської міської ради Микола Бігун;
- у номінації «Українська мова та література» тріумфувала вчителька української мови та літератури, зарубіжної літератури Луцького ліцею № 9 Наталія Козеровська;
- у номінації «Географія» перемогла педагогиня Луцького ліцею № 2 Оксана Котлярчук.
Саме ці четверо волинських освітян візьмуть участь у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2024».
«Цьогорічний конкурс засвідчив високий рівень професійної майстерності та глибоке знання вчителями предметів. Конкурсанти продемонстрували відмінне володіння як традиційними, так й інноваційними педагогічними технологіями, програмовим матеріалом та комунікативними навичками. Тож зичу, аби це змагання стало для кожного із учасників, лауреатів та переможців додатковим поштовхом для досягнення нових висот і визнань», – висловив побажання Петро Олешко.
![Хто став учителем 2024 року на Волині](https://konkurent.ua/media/cache/0d/61/0d61f654ab80e3f5cce0eeeafced1145.webp)
![Хто став учителем 2024 року на Волині](https://konkurent.ua/media/cache/dc/19/dc198d111a222fde8b90d701252fa17b.webp)
![Хто став учителем 2024 року на Волині](https://konkurent.ua/media/cache/83/35/8335f0e42abef32ced98cc773d475f5f.webp)
![Хто став учителем 2024 року на Волині](https://konkurent.ua/media/cache/50/2a/502a09498fe6b1f5ca99c737959227c1.webp)
![Хто став учителем 2024 року на Волині](https://konkurent.ua/media/cache/86/c1/86c118cb43bc18a92a4e8386ae948482.webp)
![Хто став учителем 2024 року на Волині](https://konkurent.ua/media/cache/6e/a4/6ea4d071d4f3a8507305741f51c9ee54.webp)
![Хто став учителем 2024 року на Волині](https://konkurent.ua/media/cache/69/07/690735b52e277f3d4c3a5ce1caf63797.webp)
![Хто став учителем 2024 року на Волині](https://konkurent.ua/media/cache/c7/15/c7155838864adf691e9c0a271f4b3b44.webp)
![Хто став учителем 2024 року на Волині](https://konkurent.ua/media/cache/4c/d8/4cd80686365f2eec8181f4e3fc2473ec.webp)
![Хто став учителем 2024 року на Волині](https://konkurent.ua/media/cache/06/a5/06a5a2a299351670b1cc72ccd2500c29.webp)
![Хто став учителем 2024 року на Волині](https://konkurent.ua/media/cache/66/bc/66bca2aeb4930626bb9be843ca22eb60.webp)
![Хто став учителем 2024 року на Волині](https://konkurent.ua/media/cache/75/74/7574c8ff2554312e7120142dd84e52ac.webp)
![Хто став учителем 2024 року на Волині](https://konkurent.ua/media/cache/4f/b9/4fb91a40df04205fdc3e5849bc7d76d5.webp)
Читайте також наші новини у Facebook