Новини

Пік битви за Часів Яр: у ЗСУ розповіли про зміну тактики росіян

Битва за місто Часів Яр (Донецька область), яке знаходиться на захід від Бахмута, перебуває на піковому рівні.

Читайте також: На фронті загинув уродженець Волині Назар Хмілевський

Про це спікер 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади Збройних сил України Роман Гасько сказав в ефірі інформаційного марафону, пише УНІАН.

итуація залишається досить напруженою і складною. Ворог не припинив своїх спроб з взяття міста. Відповідно, битва за Часів Яр зараз у розпалі. Кожен день виникають боєзіткнення, нові спроби, контрудари. Усе дуже динамічно. Битва продовжується і вона, напевно, зараз на своєму піковому рівні”, – сказав Гасько.

За його словами, інтенсивність бойових дій тримається досить високою тривалий період часу. Тенденцій до зниження поки не спостерігається, бо ворог має достатню кількість артилерійських боєприпасів, особового складу і відчуває певну перевагу у деяких компонентах. Ворог налаштований продовжувати штурмувати місто.

Також у нього запитали, чи спостерігається зміна тактики у спробах росіян наступати на Часів Яр.

“Зміна тактики і постійні перегрупування відбуваються увесь час, тому що ворог засвоює добре уроки з кожної битви, вносить корективи у свою діяльність і на тих чи інших напрямках підбирає різні способи для ведення своїх дій. Відповідно тактичні ходи як з нашого боку, так і їхнього, постійно змінюються”, – зазначив Гасько.

При цьому, за його словами, загалом ситуація на Донеччині непроста, бо повна окупація області є одним із пріоритетних завдань окупантів.

Читайте також наші новини у Facebook